top of page

Group

Public·133 members

Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 06.11.2023


(Transmetim)) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor 2023 Marrëdhëniet diplomatike midis dy vendeve u krijuan më 30 qershor 2008, ...


Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 7 shtator 2023 2018 / 14:41 Me koncertin e trombonistit çek. Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, ... U17/ Kosova fituese e grupit B - YouTube YouTube YouTube 3:18 YouTube Federata e Futbollit e Kosovës 4 javë më parë 4 javë më parë Mungojnë: Anglia drejtpërdrejt falas Futboll, Kosova U17 mposht Malin e Zi Në duelin e luajtur në Rozhajë, Kosova ka triumfuar me rezultatin bindës 3:0. “Dardanet” e reja, shënuan dy gola në pjesën e parë dhe një tjetër në të dytën ... Kosova U17 mban kampin përzgjedhës me vajzat e talentuara nga vendi dhe nga DiasporaFederata e Futbollit e Kosovës ka organizuar Kampin përzgjedhës për vajzat e talentuara nën 17-vjeç, duke pasur parasysh faktin që shumë familje kosovare nga Diaspora kalojnë pushimet në vendlindje gjatë kësaj periudhe. Me këtë rast gjatë tri ditëve përzgjedhësja e Kosovës U17, Sanije Krasniqi me stafin e saj ka pasur në dispozicion një grup të futbollisteve që luajnë në Diasporë, por edhe ato që luajnë në ekipet vendore. Nëntë fituesit e grupeve dhe tre nënkampionët më të mirë (pa llogaritur rezultatet ndaj skuadrave të vendit të gjashtë) do të kualifikohen drejtpërdrejt në turneun final në verën e 2025 së bashku me Sllovakinë mikpritëse. Kosova U17 i zhvillon dy miqësore me Maqedoninë e Veriut 5 sht 2023 — Kosova bën pjesë në Grupin e 9-të, ku janë të përfshira edhe Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i... In Aetolia situs est sen in Aetoliae et Shërbim takimesh seksuale MemaliajTrukimet UEFA dyshon te kombetaret e moshave - Shqiperia... dhe deri te përballjet që zhvillojnë kombëtaret e moshave (U17, U19 dhe U21). i ka kërkuar zyrtarit të UEFAs që të ishte sa më iGRUPI C: Italia, Zvicra, Irlanda Veriore, Bullgaria, Lituania. Burime të sigurta për “Panorama Sport” kanë zbardhur gjithçka që është folur në këtë takim, dhe që më pas nuk u deklarua për mediat vizive e të shkruara. Finlanda U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 13 tetor 2023 13 tet 2023 — 2 shk 2023 — UEFA ka hedhur shortin e ndeshjeve kualifikuese të Kampionatit Europian U-21 që do zhvillohet në vitin 2025 në Sllovaki., uefa... [SHIKONI>>>>] Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 2022 9 sht 2023 — [Transmetim i drejtpërdrejtë! ]!!! ]] Kosova Zvicra 2022 9 shtator 2023 Bastoret Zvicrës i japin 1. 61 për fitore ndaj Kosovës. Rreth orës 11:15 të ditës së djeshme, ky i fundit është takuar me kryeprokurorin e Apelit dhe një nga zërat më kumbues kundër trukimit të ndeshjeve, Shkëlqim Hajdari, si dhe drejtorin e Hetimit, Adnan Xholi. Advent Season Discussion | New Dublin Church (Transmetim)) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor 2023 Marrëdhëniet diplomatike midis dy vendeve u krijuan më 30 qershor 2008, ... FFK Kosova Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies". By using our website, you agree to the use of our cookies. Miqësore: Kosova U17 - Maqedoni e Veriut U17 - YouTube YouTube YouTube 1:53:24 YouTube Federata e Futbollit e Kosovës 8 sht 2023 8 sht 2023 Mungojnë: Anglia drejtpërdrejt Vajzat janë akomoduar në Kampin Nacional në Hajvali, ku tashmë ekzistojnë të gjitha kushtet e nevojshme për bujtinë dhe për zhvillim të të gjitha aktiviteteve të parapara për një kamp të tillë. Në ditën e parë janë mbajtur dy stërvitje, derisa sot pasdite është zhvilluar një ndeshje kontrolluese, ku lojtaret janë ndarë në dy ekipe për t’u vlerësuar sa më mirë performanca e tyre. Përzgjedhësja e kësaj grupmoshe Sanije Krasniqi shprehu rëndësinë e organizimit të këtij kampi në kontekstin e ndërrimit të gjeneratës. com offers Armenia U21 livescore, final and partial results, standings and match details (goal scorers, red cards, odds comparison, …). Besides Armenia U21 scores you can follow 1000+ football competitions from 90+ countries around the world on Flashscore. [Sporti!! ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2022. Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Kryeqyteti Finlanda U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 4 ditë më parë — [Transmetim... Pjesë e shortit janë edhe Kosova e Shqipëria. GRUPI D: Franca, Ukraina, Finlanda, Bosnja & Hercegovina, Kazakistani. [[SPORT TV! ]] Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 — (HD LIVE===) Suedia U17 Shqipëria U17 2022 20 tetor 2022. 0 [[transmetim>>]] Kosova Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nëntor 2022. [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i Shqipëria Polonia drejtpërdrejt l 2 ditë më parë — [[transmetim i drejtpërdrejtë<<]] Kosova Zvicra 2022 9 shtat 3 orë më parë — Kosova U21 mposhtet nga Polonia... Federata e Futbollit e Kosovës on 4184 likes, 16 comments - ffk_kos on March 22, 2023: "Kosova U17 ⚽️ ‍♀️ " Kosova U17 Kroacia U17 drejtpërdrejt falas 3 nëntor 2023 3 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 drejtpërdrejt falas 3 nëntor 2023 5 sht 2023 — Kosova bën pjesë në Grupin e 9-të, ku janë të përfshira edhe Anglia, ... [SPORTI>] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 7 shta... transmetim i drejtpërdrejtë 2022 7 shtator 2023 2018 / 14:41 Me koncertin e trombonistit çek. Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat live. (((transmetim i drejtpërdrejtë*))) Armenia U21 Shqipëria U21Kombëtarja U21 e Kosovës do të luajë në një grup me Gjermaninë,... gjashtat) do të kualifikohen drejtpërdrejt për Kampionatin Evropian të verës së 2025-s,... Armenia U21 live scores, results, fixtures, Armenia U21 v Albania U21 live | Football, EuropeHELP: You are on Armenia U21 live scores page in Football/Europe section. Flashscore. Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor 2023 Sot 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Kryeqyteti . [[SHIKONI>>>>]***] Shqipëria Republika Çeke transmetim i dre) Shqipëria Italia drejtpërdrejt falasQatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVEKamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelatNdeshja... GRUPI E: Belgjika, Uellsi, Republika Çeke, Bjellorusia, Estonia GRUPI F: Danimarka, Austria, Skocia, Izraeli, Ishujt Faroe, Moldavia. Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Kryeqyteti Finlanda U21 ... Grupo ECMS - SISTEMA DE GE [SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>>]]'''] Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 03/11/2023 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page